Zakończenie w SP1

Szanowna Dyrekcjo zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyciągnięcie wniosków z organizacji dzisiejszego zakończenia roku szkolnego i uwzględnienie ich podczas planowania podobnych uroczystości w przyszłości. Uroczystość odbywała się w sali gimnastycznej, w której panowała bardzo wysoka temperatura, sięgająca około 30°C. W takich warunkach dzieci przez dłuższy czas zmuszone były pozostawać w dusznym pomieszczeniu. W sali wyraźnie odczuwalny był nieprzyjemny zapach, a część uczniów źle znosiła panujące warunki ? dochodziło do zasłabnięć oraz wymiotów. Dodatkowo uroczystość była niepotrzebnie przedłużana licznymi przemówieniami, co jeszcze bardziej pogłębiało dyskomfort dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Uważamy, że tego typu wydarzenia powinny być organizowane z uwzględnieniem przede wszystkim bezpieczeństwa i komfortu uczniów, zwłaszcza w okresie wysokich temperatur. Mamy nadzieję, że przedstawione uwagi zostaną potraktowane jako konstruktywna wskazówka i przyczynią się do lepszej organizacji przyszłych uroczystości szkolnych. Wierzymy, że dobro dzieci będzie zawsze najważniejszym priorytetem. Rodzice.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.